Duyurular

2018-2019 Erken Kayıt Yenileme Bilgilendirmesi


Bilmem gereken önemli tarihler nelerdir?
Erken Kayıt Yenileme Dönemi: 2 – 31 Mayıs 2018

2018-2019 Yılı Eğitim Öğretim Ücretleri nedir?
2018-2019 yılı eğitim öğretim ücretlerine % 10 artış uygulanacak olup öğrenim ücretlerimize KDV dahildir.

Erken Kayıt ve Peşin Ödeme İndirimi var mı?
Mayıs ayı Erken Kayıt döneminde ödemesini gerçekleştiren öğrencilerimize %8 erken kayıt indirimi yapılacak olup ayrıca peşin ödemelerde buna ek olarak %5 peşin ödeme indirimi de uygulanmaktadır.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?
Tam burslu yerleşenler hariç kayıt yapacak öğrencilerimiz eğitim – öğretim ücreti ödemelerini üç şekilde yapabilirler.

A. Peşin ödeme: Peşin ödemelerinizi aşağıdaki yer alan İstinye Üniversitesi banka hesabına, (açıklama olarak öğrenci numarası ve öğrenci adı soyadı bilgilerinizi yazarak) gerçekleştirebilirsiniz. Bünyemizde banka olmadığı için ücretinizi nakit olarak kabul edemiyoruz. Fibabanka Şube ve ATM'ler

  • Banka İsmi... : Fibabanka
  • Şube Adı...... : Merkez Şube
  • İBAN No....... : TR24 0010 3000 0000 0011 9432 14 Alıcı: İstinye Üniversitesi
  • Açıklama...... : Öğrenci No ve Öğrenci Adı-Soyadı
B. Kredi kartı ile ödeme: Üniversitemiz ile Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Denizbank, İş Bankası ve Türkiye Finans Katılım Bankası arasında POS anlaşması imzalanmış olup ilgili bankalara ait kredi kartlarına Mayıs ayı boyunca vade farksız 12 aya kadar taksit uygulanabilecektir.

C. Fibabanka KMH (Düzenli Ödeme Talimatı) ile ödeme: Üniversitemiz ile Fibabanka arasında yapılmış olan anlaşma gereğince Fibabanka’ya KMH (Öğrenim Bedeli Taksitli Ödeme) başvurusunda bulunan ve başvuruları banka tarafından kabul edilen öğrencilerimiz, banka üzerinden öğrenim bedellerini Mayıs ayı boyunca 1 peşin 11 eşit taksit olarak ödeyebileceklerdir. Öğrencilerimizin ödemelerini vadelerinde gerçekleştirmeleri durumunda bu işlemden faiz doğmayacak, banka tarafından sadece vadesini aşan ödemeler için faiz tahakkuk ettirilecektir. Fibabanka KMH başvuru işlemleri erken kayıt dönemi boyunca Cevizlibağ kampüsümüzde yer alacak Fibabanka mobil şubesinde gerçekleştirilebilecektir.

Fibabanka KMH Kredi başvurusunda bulunacak öğrencilerimizden istenen belgeler nelerdir?
Öğrenci Velisine Ait Nüfus Cüzdanı

Topkapı Kampüsü
Maltepe Mah., Edirne Çırpıcı Yolu, No.9 Zeytinburnu, İstanbul