İstinye Üniversitesi

Komisyonlar

Üye
Sayısı
Mevzuat Komisyonu
1 Prof.Dr. Halit Tanju Besler Başkan
2 Dr.Öğr. Üyesi Mehmet Fatih Çınar Üye
3 Atilla Varlı Üye
4 Av. Nuray Özgüney Yener Üye
5 Elka Özkan Üye
6 Adem Akturan Raportör
Üye
Sayısı
Kalite Komisyonu
1 Prof.Dr. Tanju Besler Rektörlük
2 Prof.Dr. Engin Ulukaya Rektörlük
3 Ceylan Adıgüzel Sürekli Eğitim Merkezi
4 Bedriye Atik İnsan Kaynakları Direktörlüğü
5 Prof.Dr. Tanju Ceyhan Eczacılık Fakültesi
6 Umur Çalıkoğlu Öğrenci Merkezi
7 Prof.Dr. Peyami Çelikcan İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
8 Dr.Öğr. Üyesi Mehmet Fatih Çınar Meslek Yüksekokulu
9 İsmail Çiftçi Uluslararası İlişkiler Direktörlüğü
10 Doç.Dr. Fahri Erenel Sosyal Bilimler Enstitüsü
11 Dr.Öğr. Üyesi Melik Ertuğrul Teknoloji Transfer Ofisi
12 Mahide Ilgar Öğrenci Kayıt İşleri Direktörlüğü
13 Prof.Dr. Zeynep Kızıltepe Öğretme ve Öğrenme Merkezi
14 Prof.Dr. Çetin Kaya Koç Mühendislik Fakültesi
15 Tuğçe Noyan Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörlüğü
16 Sena Onuk Öğrenci Temsilcisi
17 Burcu Özdemir Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
18 Elka Özkan Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
19 Dr.Öğr. Üyesi Pınar Özuyar Sürdürülebilirlik Merkezi
20 Öğr.Gör. Özlem Salı Yabancı Diller Bölümü
21 Prof.Dr. Yusuf Sarıoğlu Tıp Fakültesi
22 Talat Şahin Mali İşler
23 Prof.Dr. Abdullah Uğur Tanyeli Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
Üye
Sayısı
Kalite Güvencesi Sistemi Komisyonu
1 Prof.Dr. Tanju Besler Komisyon Başkanı
2 Elka Özkan Komisyon Başkan Yardımcısı
3 Dr.Öğr. Üyesi Demet Akalgan Eczacılık Fakültesi
4 Abdullah Uyulur Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Direktörlüğü
5 Meltem Oran Aküney İnsan Kaynakları Direktörlüğü
6 Öğr.Gör. Özlem Nur Besler Meslek Yüksekokulu/UZEM
7 Prof.Dr. Peyami Çelikcan İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
8 İsmail Çiftçi Uluslararası İlişkiler Direktörlüğü
9 Dr.Öğr. Üyesi Barış Doğru Mühendislik Fakültesi
9 Şeyma Elbaşı Satın Alma
11 Dr.Öğr. Üyesi Tülay Kavlak Sağlık Bilimleri Enstitüsü 
12 Prof.Dr. Hikmet Koçak Tıp Fakültesi
13 Öğr.Gör. Dilek Kolca Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
14 Burcu Özdemir Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
15 Dr.Öğr. Üyesi Çağla Özer Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
16 Doç.Dr. Elif Aylin Özüdoğru Fen Edebiyat Fakültesi
Üye
Sayısı
Eğitim ve Öğretim Komisyonu
1 Prof.Dr. Tanju Besler Komisyon Başkanı 
2 Prof.Dr. Çetin Kaya Koç Mühendislik Fakültesi
3 Prof.Dr. Tanju Ceyhan Eczacılık Fakültesi
4 Prof.Dr. Onur Altan Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
5 Doç.Dr. Yasemin Buran Sağlık Bilimleri Fakültesi
6 Doç.Dr. Fahri Erenel Sosyal Bilimler Enstitüsü
7 Doç.Dr. Şener Özönder Mühendislik Fakültesi
8 Dr.Öğr. Üyesi Gülsüm Gökgöz İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Üyesi
9 Dr.Öğr. Üyesi Feyzi Çimen Fen Edebiyat Fakültesi
10 Dr.Öğr. Üyesi Gökçer Eskikurt Tıp Fakültesi
11 Öğr. Gör. Kübra Tombultürk Sağlık Hizmetleri MYO
12 Öğr. Gör. Hilal Çakar Meslek Yüksekokulu
13 Mahide ILGAR Öğrenci Kayıt İşleri Direktörü (Raportör)
Üye
Sayısı
Eğitim ve Öğretim Kalite Komisyonu
1 Prof.Dr. Tanju Besler Komisyon Başkanı
2 Öğr.Gör. Özlem Salı Komisyon Başkan Yardımcısı
3 Dr.Öğr. Üyesi Zehra Aydın Sağlık Bilimleri Fakültesi
4 Prof.Dr. Tanju Ceyhan Eczacılık Fakültesi
5 Öğr.Gör. Hilal Çakar Meslek Yüksekokulu
6 Öğr.Gör. Muammer Demirci Uzaktan Eğitim Merkezi
7 Dr.Öğr. Üyesi Bilge Yararel Doğan Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
8 Doç.Dr. Fahri Erenel Sosyal Bilimler Enstitüsü
9 Prof.Dr. Nuriye T. Fışgın Tıp Fakültesi
10 Mahide Ilgar Öğrenci Kayıt İşleri
11 Doç.Dr. Ali Işık Fen Edebiyat Fakültesi
12 Dr.Öğr. Üyesi Tülay Kavlak Sağlık Bilimleri Enstitüsü
13 Prof.Dr. Zeynep Kızıltepe Öğretme ve Öğrenme Merkezi
14 Öğr.Gör. Dilek Kolca Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
15 Selen Öntaş Mezun
16 Burcu Özdemir Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
17 Elka Özkan Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
18 Doç.Dr. Şener Özönder Mühendislik Fakültesi
19 Mert Süküt Öğrenci Temsilcisi
20 Prof.Dr. Semra Şardaş Sağlık Bilimleri Enstitüsü
Üye
Sayısı
Bologna Eşgüdüm Komisyonu - BEK
1 Halit Tanju Besler Komisyon Başkanı 
2 Semra Şardaş BEK Başkan Yardımcısı
3 Fahri Erenel BEK Başkan Yardımcısı
4 Güven Kıymaz Mühendislik Fakültesi Üyesi
5 Margorit Rita Krespi Ülgen Fen Edebiyat Fakültesi Üyesi
6 Sinan Çaya Fen Edebiyat Fakültesi Üyesi
7 Yasemin Çırak Sağlık Bilimleri Fakültesi Üyesi
8 İnci Kayın Eczacılık Fakültesi Üyesi
9 Nezahat İşbilir Yüceışık İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Üyesi
10 Bilge Yararel Doğan Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Üyesi
11 Ayşegül Hülcen Dönmez  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Üyesi
12 Mahide İlgar Öğrenci Kayıt İşleri Direktörü
Üye
Sayısı
Yönetim Sistemi Kalite Komisyonu
1 Prof.Dr. Erdal Karaöz Komisyon Başkanı
2 Atilla Varlı Komisyon Başkan Yardımcısı
3 Bedriye Atik İnsan Kaynakları
4 Abdullah Uyulur Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Direktörlüğü
5 Dr.Öğr. Üyesi Ahmet Feyzi Ateş Mühendislik Fakültesi
6 Öğr.Gör. Deniz Tatlıdede Çelik Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
7 Yaman Durusoy Teknik Destek Birimi
8 Prof.Dr. Nusret Erdoğan Tıp Fakültesi
9 Ahmet Kablan Yabancı Diller Bölümü
10 Öğr.Gör. Oktay Karagöz Meslek Yüksekokulu
11 Doç.Dr. İnci Kayın Eczacılık Fakültesi
12 Tuğçe Noyan Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörlüğü
13 Burcu Özdemir Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
14 Elka Özkan Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
15 Talat Şahin Mali İşler
16 Prof.Dr. Atilla Şentürk Fen Edebiyat Fakültesi
17 Öğr.Gör. Fatma Kübra Tombultürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
18 Begüm Usta Genel Sekreterlik
19 Dr.Öğr. Üyesi Tayfun Utaş İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
20 Av. Nuray Özgüney Yener Hukuk Müşavirliği
Üye
Sayısı
Stratejik Plan Komisyonu
1 Prof.Dr. Mustafa Ayberk Kurt Komisyon Başkanı
2 Elka Özkan Komisyon Başkan Yardımcısı
3 Dr.Öğr. Üyesi Nadi Serhan Aydın Mühendislik Fakültesi
4 Dr.Öğr. Üyesi Esra Bayhantopçu İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
5 Prof.Dr. Tanju Ceyhan Eczacılık Fakültesi
6 Dr.Öğr. Üyesi Mehmet Fatih Çınar Meslek Yüksekokulu
7 Doç.Dr. Fahri Erenel Sosyal Bilimler Enstitüsü
8 Dr.Öğr. Üyesi Melik Ertuğrul Teknoloji Transfer Ofisi
9 Dr.Öğr. Üyesi Efe Can Gürcan İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
10 Prof.Dr. Güven Kıymaz Mühendislik Fakültesi
11 Dr.Öğr. Üyesi Refika Genç Koyucu Sağlık Bilimleri Fakültesi
12 Tuğçe Noyan Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörlüğü
13 Burcu Özdemir Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
14 Doç.Dr. Elif Aylin Özüdoğru Fen Edebiyat Fakültesi
15 Öğr.Gör. Özlem Salı Yabancı Diller Bölümü
16 Talat Şahin Mali İşler
17 Prof.Dr. Semra Şardaş Sağlık Bilimleri Enstitüsü
Üye
Sayısı
Araştırma ve Geliştirme Kalite Komisyonu
1 Prof.Dr. Engin Ulukaya Komisyon Başkanı
2 Dr.Öğr. Üyesi Melik Ertuğrul Komisyon Başkan Yardımcısı
3 Ceylan Adıgüzel Sürekli Eğitim Merkezi
4 Öğr.Gör. Tayf A.B. Alqozbakr Eczacılık Fakültesi
5 Sündüs Çil Bilgi Kaynakları Direktörlüğü
6 Dr.Öğr. Üyesi Feyzi Çimen Türkçe Eğitimi ve Öğretimi UAM
7 Dr.Öğr. Üyesi Hakan Darıcı 3B Tasarım ve Prototipleme UAM
8 Öğr.Gör. Engin Deniz Erbaş Meslek Yüksekokulu
9 Doç.Dr. Fahri Erenel Ekonomi ve Politika UAM
10 Prof.Dr. M. Numan Ermutlu Nörolojik Bilimler UAM
11 Öğr.Gör. Fatma Göral Fen Edebiyat Fakültesi Temsilcisi
12 Dr.Öğr. Üyesi Duygu Koyuncu Irmak Kök Hücre ve Doku Mühendisliği UAM
13 Dr.Öğr. Üyesi Ayca İlter Tıp Fakültesi 
14 Prof.Dr. Habibe Serap İnal Sağlık Bilimleri Fakültesi
15 Öğr.Gör. Şule Kılıçarslan Güvenlik ve Savunma Stratejileri UAM
16 Dr.Öğr. Üyesi Levent Korkmaz Yapay Zeka UAM
17 Dr.Öğr. Üyesi Mustafa Mısır Mühendislik Fakültesi
18 Burcu Özdemir Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
19 Derya Özdemir Yabancı Diller Bölümü
20 Elka Özkan Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
21 Dr. Öğr. Üyesi Ayça Bal Öztürk Sağlık Bilimleri Enstitüsü
22 Sema Şenoğlu Öğrenci Temsilcisi
23 Prof. Dr. Abdullah Uğur Tanyeli Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
24 Öğr. Gör. Atiye Türker Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
Üye
Sayısı
Topluma Katkı Kalite Komisyonu
1 Dr. Öğr. Üyesi Pınar Özuyar Komisyon Başkanı
2 Ceylan Adıgüzel Komisyon Başkan Yardımcısı
3 Kahraman Akın Yabancı Diller Bölümü
4 Mohamed Alzubaidy Öğrenci Temsilcisi
5 Öğr.Gör. Meryem Merve Beykoz Meslek Yüksekokulu
6 Umur Çalıkoğlu Kariyer Merkezi
7 Dr.Öğr. Üyesi Hakan İmert Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
8 Tuğçe Noyan Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörlüğü
9 Burcu Özdemir Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
10 Dr.Öğr. Üyesi Funda Özdemir Mühendislik Fakültesi
11 Elka Özkan Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
12 Dr.Öğr. Üyesi Ayça Bal Öztürk Sağlık Bilimleri Enstitüsü
13 Prof.Dr. İsmet Tamer Tıp Fakültesi
14 Öğr.Gör. Atiye Türker Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
15 Dr.Öğr. Üyesi Gülcan Urhan Sağlık Bilimleri Fakültesi
16 Atilla Varlı Genel Sekreterlik
Üye
Sayısı
Ek Ders Usul Ve Esasları Belirleme Komisyonu
1 Prof.Dr. Halit Tanju BESLER Komisyon Başkanı
2 Prof.Dr. Peyami ÇELİKCAN Komisyon Başkan Yardımcısı
3 Prof.Dr. Abdullah Uğur TANYELİ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
4 Prof.Dr. Semra SARDAŞ Sağlık Bilimleri Enstitüsü
5 Prof.Dr. Çetin Kaya KOÇ Mühendislik Fakültesi
6 Prof.Dr. Mehmet Numan ERMUTLU Nörolojik Bilimler UAM
7 Dr.Öğr. Üyesi Yemliha YILDIZ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
8 Atilla VARLI Genel Sekreterlik
9 Bedriye ATİK İnsan Kaynakları
10 Elka ÖZKAN Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü
Üye
Sayısı
Akademik Performans Değerlendirme Komisyonu
1 Prof.Dr. Engin Ulukaya Komisyon Başkanı
2 Prof.Dr. Mustafa Ayberk Kurt Üye
3 Doç.Dr. Fahri Erenel Üye
4 Dr.Öğr. Üyesi Esra Bayhantopçu Üye
5 Atilla Varlı Üye
6 Elka ÖZKAN Raportör
Üye
Sayısı
İSÜ Huzur ve Güveni Arttırma Komisyonu
1 Prof.Dr. Engin Ulukaya Komisyon Başkanı
2 Doç.Dr. Fahri Erenel Komisyon Başkan Yardımcısı
3 Atilla Varlı Üye
4 Yaman Durusoy Üye
5 Av. Nuray Özgüney Yener Üye
6 Umut Cemhan Özler Üye (Güvenlik Şirketi Müdürü)
Üye
Sayısı
Satın Alma Öndeğerlendirme Komisyonu
1 Prof.Dr. Mustafa Ayberk Kurt (Başkan) Komisyon Başkanı
2 Prof.Dr. Semra Şardaş Üye
3 Dr.Öğr. Üyesi Gülsüm Gökgöz Üye
4 Prof.Dr. Güven Kıymaz Üye
5 Prof.Dr. Onur Altan Üye
6 Prof.Dr. Funda Elmacıoğlu Üye
7 Dr.Öğr. Üyesi Çağla Özer Üye
8 Atilla Varlı Üye
9 Talât Şahin Üye
Üye
Sayısı
İSÜ Koronavirüs Komisyonu (İSÜ KovKom) Hk.
1 Prof.Dr. Mustafa Ayberk Kurt Komisyon Başkanı
2 Prof.Dr. Nuriye Taşdelen Fışgın Üye
3 Prof.Dr. Gülay İmadoğlu Yetkin Üye
4 Dr.Öğr. Üyesi Tufan Akın Giray Üye
5 Prof.Dr. Tolga Simru Tuğrul Üye
6 Av. Nuray Özgüney Yener  Üye
Üye
Sayısı
Burs Değerlendirme Kurulu
1 Prof.Dr. Erdal Karaöz Komisyon Başkanı
2 Prof.Dr. Engin Ulukaya Üye
3 Prof.Dr. Mustafa Ayberk Kurt Üye
4 Atilla Varlı Üye
5 Sebahat Zeynep Sağlam Üye
6 Elga Hatice Özkan Üye
7 Emre Eker Raportör
Üye
Sayısı
Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) Komisyonu
1 Prof.Dr. Engin Ulukaya Komisyon Başkanı
2 Prof.Dr. Abdullah Olgun Üye
3 Prof.Dr. Onur Altan Üye
4 Dr.Öğr. Üyesi Fatih Kiraz Üye
5 Adem Elbaşı Üye
6 Elif Sırma  Sekreterya
Üye
Sayısı
İnsan Araştırmaları Etik Kurulu
1 Prof.Dr. Semra Şardaş Komisyon Başkanı
2 Prof.Dr. Hikmet Koçak Üye
3 Prof.Dr. Yeşim Saliha Gürbüz Üye
4 Doç.Dr. İnci Kayın Üye
5 Dr.Öğr. Üyesi Nurgül Dürüstkan Elbaşı Üye
6 Dr.Öğr. Üyesi Doğan Üvey Üye
7 Dr.Öğr. Üyesi Zehra Aydın Üye
8 Nurcihan Demirci Sekreterya
Üye
Sayısı
Sosyal ve Beşerî Bilimler Araştırmaları Etik Kurulu
1 Doç.Dr. Fahri Erenel Kurul Başkanı- İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
2 Prof.Dr. Tanju Ceyhan Üye- Eczacılık Fakültesi
3 Prof.Dr. Margorit Rita Krespi Ülgen Üye- Fen Edebiyat Fakültesi
4 Doç.Dr. Yasemin Buran Üye- Sağlık Bilimleri Fakültesi
5 Dr.Öğr. Üyesi Süreyya Bozkurt Üye- Tıp Fakültesi
6 Dr.Öğr. Üyesi Feyzi Çimen Üye- Fen Edebiyat Fakültesi
7 Dr.Öğr. Üyesi Suat Eren Özyiğit Üye- İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
8 Dr. Öğr. Üyesi Hakan İMERT Üye- Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
9 Nurcihan Demirci Sekreterya

 

Üye
Sayısı
Tanıtım Komisyonu
1 Prof. Dr. Peyami Çelikcan Komisyon Başkanı
2 Prof. Dr. Çetin Kayakoç Üye
3 Prof. Dr. Abdullah Olgun Üye
4 Prof. Dr. Hayri Şafak Ural Üye
5 Prof. Dr. Uğur Tanyeli Üye
6 Prof. Dr. İsmet Tamer Üye
7 Prof. Dr. Ayberk Kurt Üye
8 Doç. Dr. Aybike Serttaş Üye
9 Dr. Öğr. Üyesi Gülsüm Gökgöz Üye
10 Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fatih Çınar Üye
11 Dr. Öğr. Üyesi Yemliha Yıldız Üye
12 Atilla Varlı Üye
13 Begüm Usta Üye
14 Elka Özkan Üye
15 Tuğçe Noyan Üye

 

Üye
Sayısı
Uzaktan Eğitim Çalışma Grubu
1 Prof. Dr. Halit Tanju Besler Komisyon Başkanı
2 Dr. Öğr. Üyesi Suat Eren Özyiğit   İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Temsilcisi (Üye)
3 Dr. Öğr. Üyesi Demet Akalgan Eczacılık Fakültesi Temsilcisi (Üye)
4 Dr. Öğr. Üyesi Gökçer Eskikurt Tıp Fakültesi Temsilcisi (Üye)
5 Dr. Öğr. Üyesi Elif Çiçekli İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Temsilcisi (Üye)
6 Dr. Öğr. Üyesi Şükran Pakkan Tosun İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Temsilcisi (Üye)
7 Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Mısır Mühendislik Fakültesi Temsilcisi (Üye)
8 Öğr. Gör.Vedat Göken Sağlık Meslek Yüksekokulu Temsilcisi (Üye)
9 Öğr. Gör. Dilek Kolca Sağlık Meslek Yüksekokulu Temsilcisi (Üye)
10 Öğr. Gör. Ece Giray Tufan Meslek Yüksekokulu Temsilcisi (Üye)
11 Öğr. Gör. Muammer Demirci Uzaktan Eğitim Merkezi Temsilcisi (Üye)
12 Öğr. Gör. Özlem Nur Besler Meslek Yüksekokulu Temsilcisi (Üye)
13 Arş. Gör. Yunus Emre Tütüneken Sağlık Bilimleri Fakültesi Temsilcisi (Üye)
14 Arş. Gör. Bekir Ahmet İlgar Fen Edebiyat Fakültesi Temsilcisi (Üye)
15 Arş. Gör. Cemil Sabaner Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Temsilcisi (Üye)
16 Talip Gülle Yabancı Diller Bölümü Temsilcisi (Üye)
17 Begüm Usta Üye
18 Elka Özkan Üye
19 Mahide Ilgar Üye
20 Abdullah Uyulur Üye
Üye
Sayısı
Yayın Komisyonu
1 Prof. Dr. Halit Tanju Besler Komisyon Başkanı
2 Prof.Dr. Peyami Çelikcan Üye
3 Prof.Dr. İsmet Tamer Üye
4 Prof.Dr. Ahmet Atilla Şentürk Üye
5 Prof.Dr. Habibe Serap İnal Üye
6 Sündüs Çil Üye
Üye
Sayısı
İSÜ Öğretme ve Öğrenme Merkezi Danışma Kurulu
1 Öğr.Gör. Ezgi TAMER Üye
2 Dr.Öğr. Üyesi Gülsüm GÖKGÖZ Üye
3 Öğr.Gör. Özden UYGUN YÜKSEL Üye
4 Dr.Öğr. Üyesi Batu BAYÜLGEN Üye
5 Dr.Öğr. Üyesi Işık Ateş KIRAL Üye
6 Dr.Öğr. Üyesi Denizhan KARIŞ Üye
7 Dr. Öğr. Üyesi Ömer Ersin KaAHRAMAN Üye
8 Öğr.Gör. Kübra KÖÇE Üye
Üye
Sayısı
İSÜ Etik Kurulu
1 Prof.Dr. Levent Ürer Üye
2 Prof.Dr. Aydın Özbek Üye
3 Prof.Dr. Funda Elmacıoğlu Üye
4 Prof.Dr. Şafak Ural Üye
5 Prof.Dr. Mehmet Ferit İsbir Üye
Üye
Sayısı
İSÜ Öğretim Elemanı Değerlendirme Komisyonu
1 Prof.Dr. Halit Tanju Besler Başkan-Rektör Yardımcısı
2 Prof.Dr. Mustafa Ayberk Kurt Üye-Tıp Fakültesi
3 Prof.Dr. Peyami Çelikcan Üye-İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
4 Prof.Dr. Çetin Kaya Koç Üye-Mühendislik Fakültesi
5 Prof.Dr. Abdullah Uğur Tanyeli Üye-Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
Üye
Sayısı
İSÜ Psikolojik Tacize (Mobbing), Cinsel Tacize ve Cinsel Saldırıya Karşı Destek Kurulu
1 Prof.Dr. Nuriye Taşdelen Fışgın Akdemik Üye
2 Prof.Dr. Yusuf Erbay Akdemik Üye
3 Öğr. Gör. Arzu Görücü Ceylan Akdemik Üye
4 Elga Hatice Özkan İdari Üye
5 Bedriye Atik İdari Üye
6 Saime Serpil Özgül İdari Üye
Üye
Sayısı
İstinye Üniversitesi Yayın Destek Ofisi
1 Prof. Dr. Engin Ulukaya Başkan-Rektör Yardımcısı
2 Dr. Öğr. Üyesi Şebnem Özdemir Üye
3 Dr. Öğr. Üyesi Levent Korkmaz Üye
4 Dr. Öğr. Üyesi Fatih Kiraz Üye
5 Öğr. Gör. Özlem Salı Üye
6 Sündüs Çil  Üye