İstinye Üniversitesi

Kampüslerimiz

Vadi Kampüs

Vadi Kampüs

İstinye Üniversitesi Vadi Kampüsü, Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. (Vadistanbul 4A Blok) 34396 Sarıyer/İstanbul


Otobüs

 • Vadistanbul Durağı
  47L Binevler-Hacıosman Metro
  41Y Ayazağa-Kağıthane-Yenikapı
   

 • Evyap Cami Durağı
  48L Göktürk-4. Levent Metro
  41 SM Ayazağa Garajı-4. Levent Metro

   

 


 

Havaray

 • Türkiyenin ilk havarayını kullanarak Seyrantepe Metro İstasyonu'ndan yapacağınız aktarma ile Vadi Kampüsümüze kolayca ulaşabilirsiniz.

 


 

Araç

 • Havalimanı Yönü
  E-6 FSM köprüsü istikametinde. Ali Sami Yen Spor Kompleksi çıkışına girin. Yol üçe ayrılıyor en soldan Ali Sami Yen Spor Kompleksi yönüne devam edin, yan yolda Kemerburgaz-Ayazağa tabelasını takip edin. Ali Sami Yen Spor Kompleksini geçtikten sonra Vadistanbul tabelasından sağa dönün. Yol bitiminden sağa döndükten yaklaşık 100 m sonra Vadistanbul tabelasından U dönüşü yaptığınızda Vadi Kampüsümüz sağınızda kalacak.
   
 • Beşiktaş Yönü
  Barbaros Bulvarı üzerinden, Büyükdere Cad. istikametine devam edin. Havalimanı-Edirne Tabelasını takip Edin. yan yolda Kemerburgaz-Ayazağa tabelasını takip edin. Ali Sami Yen Spor Kompleksini geçtikten sonra Vadistanbul tabelasından sağa dönün. Yol bitiminden sağa döndükten sonra yaklaşık 100 m sonra Vadistanbul tabelasından U dönüşü yaptığınızda Vadi Kampüsümüz sağınızda kalacak.
   
 • Sarıyer Yönü
  Büyükdere caddesi üzerinden Eski Büyükdere caddesi istikametinde sağa dönün. Ayazağa-Kağıthane-Kemerburgaz tabelasını takip edin. Yaklaşık 2 km sonra Vadistanbul alt geçidini göreceksiniz. Vadi Kampüsümüz sağınızda kalacak.
   
 • 2. Köprü Yönü
  FSM köprüsünden E-6 yönünde devam edin, Ali Sami Yen Spor Kompleksi /Ayazağa/Beşiktaş/Sarıyer çıkışına girin, yan yolda Kemerburgaz-Ayazağa tabelasını takip edin. Ali Sami Yen Spor Kompleksini geçtikten sonra Vadistanbul tabelasından sağa dönün. Yol bitiminden sağa döndükten yaklaşık 100 m sonra Vadistanbul tabelasından U dönüşü yaptığınızda Vadi Kampüsümüz sağınızda kalacak.
   
 • Kemerburgaz Yönü
  Kemerburgaz-Cendere Yolu yönünü takip edip. Yaklaşık 10 KM sonra Vadi Kampüsümüz sağınızda kalacak.
   

Topkapıdaki ana kampüsümüze gelerek servislerimizle vadi kampüse ulaşabilirsiniz.

Topkapı Kampüs

Topkapı Kampüs

İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü, Maltepe Mah., Teyyareci Sami Sk., No.3 Zeytinburnu, İstanbul, 34010


Metrobüs

 • Anadolu yakasından Söğütlüçeşme, Avrupa yakasından Zincirlikuyu ve Beylikdüzü'den hareket eden metrobüs ile cevizlibağ durağına gelerek 5dk yürüyüş mesafesi ile üniversiteye ulaşabilirsiniz.

 

34

Avcılar - Zincirlikuyu Aktarmalı

34BZ

Beylikdüzü - Zincirlikuyu Aktarmalı

34A

Söğütlüçeşme - Cevizlibağ Aktarmalı

34C

Beylikdüzü - Cevizlibağ Aktarmalı

34AS

Avcılar - Söğütlüçeşme Aktarmalı

34G

Beylikdüzü - Söğütlüçeşme Aktarmalı

 


 

Tramvay

 • Kabataş-Bağcılar tramvay hattı ile, cevizlibağ durağına gelerek 5dk yürüyüş mesafesi ile üniversiteye ulaşabilirsiniz.

 


 

Marmaray

 • Anadolu yakasından Marmaray ile Kazlıçeşme'ye gelinerek, Kazlıçeşme durağından İETT otobüsleri veya servislerimiz ile üniversiteye ulaşabilirsiniz. ( Servis Saatleri)

MR10

Kazlıçeşme - Zeytinburnu

MR11

Kazlıçeşme- Cevizlibağ

 


 

Metro

 • Üniversitemize 10dk'lık mesafede bulunan Merter metro durağından metrobüs veya otobüs ile aktarma yapılıp Cevizlibağ durağında inilerek üniversiteye ulaşabilirsiniz.

 • Anadolu ve Avrupa yakasından birden fazla İETT aracı ile üniversitemize ulaşım oldukça kolaydır.

 • Ayrıca sabah ve akşam saatlerinde Kazlıçeşme Marmaray ve Merter Metro istasyonuna kadar gidiş geliş shuttle hizmetimiz mevcuttur.

 


 

Araç

 • Anadolu yakasından gelişti Boğaziçi Köprüsünü geçtikten sonra E-5 yolu üzerinde Cevizlibağ metrobüs durağından hemen sonra sağ tarafta Tozkoparan sapağına girildiğinde Üniversitemize ulaşmış olacaksınız.

 • Avrupa yakasından gelişte E-5 yolu üzerinde Cevizlibağ metrobüs durağından hemen önce sol tarafta Tozkoparan sapağına girildiğinde Üniversitemize ulaşmış olacaksınız.

İSÜ FLED HALL

İSÜ FLED HALL (İstinye Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü)

Hamidiye Mah. Selçuklu Caddesi No: 10 D Blok Kağıthane/Istanbul


Servis