İstinye Üniversitesi

2021 Lisans ve Önlisans Mezunları Mezuniyet Töreni

İstinye Üniversitesi 2021 Mezuniyet Töreni, 21 Eylül 2021 Salı günü Turkcell Vadi Açık Hava Sahnesinde 15.00 ve 19.30 saatlerinde iki farklı oturumda gerçekleştirilecektir. MYO ve SHMYO mezunlarımız için 15.00’de, Lisans mezunlarımız içinse 19.30’da başlayacak oturumlarda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Covid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleşecek mezuniyet törenimizde mezunumuza eşlik edebilecek maksimum 2 kişi tören alanına alınacaktır. Tüm mezunlarımızın, ailelerinin ve davetlilerin mezuniyet törenine gelirken aşı kartını veya en geç 48 saat öncesinde yapılmış PCR test sonucunu yanlarında bulundurmalarını rica ederiz. Aşı kartı ve PCR sonucu olmayan misafirlerimiz mezuniyet törenine kabul edilmeyecektir. Değerli mezunlarımızın ve ailelerinin sevinçlerini gönül rahatlığıyla yaşayabilmeleri adına gösterdiğimiz özen ve Covid 19 tedbirleri kapsamında mezuniyet törenlerimizde aşağıda belirtilen kurallara uyulması konusunda hassasiyet gösterilmesini rica ederiz. -       Törenlerin girişinde ‘’Hayat Eve Sığar’’ uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır. -       Törenlerimiz, sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeniyle gerçekleştirilecektir. -       Tüm mezunlarımız ve katılımcılar maskeli olmak zorundadır. -       Tören alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır. Törene katılan mezunlarımız, mezuniyet günü Vadi Açık Hava Sahnesine 1. Oturum için 13:30, 2. Oturum için 18:00 itibariyle giriş yapabilecektir. Servislerimiz Topkapı Kampüsü, Mecidiyeköy (Trump önü), Kabataş Tramvay Karşısı, Kağıthane Metro Çıkışı ve Sanayi Mahallesi Metro durağı üst geçit altından kalkacaktır. Mezun aileleri ve davetlileri ise törenler başlamadan yarım saat öncesinde 1. oturum için 14.30, 2. oturum için 19.00 saatleri itibariyle tören alanına giriş yapabilir. Tören alanına gelecek ailelerimiz ve mezunlarımız, Vadistanbul otoparkından ücretsiz yararlanabilirler. Mezunlarımızın en değerli anlarını kayda almak ve gerekli mecralardan duyurmak adına törenle

İstinye Üniversitesi 2021 Mezuniyet Töreni, 21 Eylül 2021 Salı günü Turkcell Vadi Açık Hava Sahnesinde 15.00 ve 19.30 saatlerinde iki farklı oturumda gerçekleştirilecektir. MYO ve SHMYO mezunlarımız için 15.00’de, Lisans mezunlarımız içinse 19.30’da başlayacak oturumlarda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Covid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleşecek mezuniyet törenimizde mezunumuza eşlik edebilecek maksimum 2 kişi tören alanına alınacaktır. Tüm mezunlarımızın, ailelerinin ve davetlilerin mezuniyet törenine gelirken aşı kartını veya en geç 48 saat öncesinde yapılmış PCR test sonucunu yanlarında bulundurmalarını rica ederiz. Aşı kartı ve PCR sonucu olmayan misafirlerimiz mezuniyet törenine kabul edilmeyecektir.

Değerli mezunlarımızın ve ailelerinin sevinçlerini gönül rahatlığıyla yaşayabilmeleri adına gösterdiğimiz özen ve Covid 19 tedbirleri kapsamında mezuniyet törenlerimizde aşağıda belirtilen kurallara uyulması konusunda hassasiyet gösterilmesini rica ederiz.

- Törenlerin girişinde ‘’Hayat Eve Sığar’’ uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.
- Törenlerimiz, sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeniyle gerçekleştirilecektir.
- Tüm mezunlarımız ve katılımcılar maskeli olmak zorundadır.
- Tören alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

Törene katılan mezunlarımız, mezuniyet günü Vadi Açık Hava Sahnesine 1. Oturum için 13:30, 2. Oturum için 18:00 itibariyle giriş yapabilecektir. Servislerimiz Topkapı Kampüsü, Mecidiyeköy (Trump önü), Kabataş Tramvay Karşısı, Kağıthane Metro Çıkışı ve Sanayi Mahallesi Metro durağı üst geçit altından kalkacaktır. Mezun aileleri ve davetlileri ise törenler başlamadan yarım saat öncesinde 1. oturum için 14.30, 2. oturum için 19.00 saatleri itibariyle tören alanına giriş yapabilir. Tören alanına gelecek ailelerimiz ve mezunlarımız, Vadistanbul otoparkından ücretsiz yararlanabilirler. Mezunlarımızın en değerli anlarını kayda almak ve gerekli mecralardan duyurmak adına törenler boyunca ses ve görüntü alınacaktır.

Mezun portalımızdan mezuniyet törenine katılacağını beyan eden mezunlarımız; aşağıda detaylarını belirttiğimiz banka hesabına 270 TL yatırdıklarına dair dekont ile birlikte 13-17 Eylül tarihleri arasında (saat 10:00 -17:00) Topkapı Kampüs Öğrenci Merkezi binasından cübbelerini temin edebilirler. Mezunlarımız cübbe teslimatlarını 27 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında saat 09:00 – 17:00 arasında teslim edebilirler.

Alıcı Adı: İstinye Üniversitesi
IBAN: TR88 0010 3000 0000 0036 8428 35
Banka Adı: Fibabanka – Merkez Şb.
Açıklama: Öğrenci Numarası, Öğrenci Adı ve Soyadı, cübbe ücreti