İstinye Üniversitesi

İSÜ KADAM Açılış Paneli

İstinye Üniversitesi Kamu Diplomasisi Araştırma ve Uygulama Merkezi; İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Karaöz, İİSBF Dekanı Prof. Dr. Levent Ürer, EPAM Müdürü Doç. Dr. Fahri Erenel, KADAM Müdürü Prof. Dr. Osman Can Ünver, emekli büyükelçi Uluç Özülker ve gazeteci Mete Çubukçu’nun katılımıyla İSÜ Topkapı Kampüs Kongre Merkezi’nde gerçekleşen panelle açıldı.

Panelin açılış konuşmasını gerçekleştiren İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Karaöz, üniversite bünyesine Türkiye’nin ilk kamu araştırmaları merkezini kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belitti. İstinye Üniversitesi’nin kısa sürede gerçekleştirdiği atılımları kronolojik sırayla anlatan Prof. Dr. Erdal Karaöz, 21. Yüzyılın bilgisini üretme adına her alanda faaliyet gerçekleştirilen ARGE merkezleri ve yatırımları hakkında bilgi verdi.

Moderatörlüğünü İİSBF Dekanı Prof. Dr. Levent Ürer’in üstlendiği ‘’Kamu Diplomasisi ve Türkiye’’ panelinde söz alan İSÜ KADAM Müdürü Prof. Dr. Osman Can Ünver, EPAM Müdürü Doç. Dr. Fahri Erenel, emekli büyükelçi Uluç Özülker ve gazeteci Mete Çubukçu, kamu diplomasisi konusunu ve ülkemizin bu doğrultuda izleyebileceği yöntemleri kendi uzmanlık alanları üzerinden değerlendirdi.

İstinye Üniversitesi Kamu Diplomasi Uygulama ve Araştırma Merkezi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.