İstinye Üniversitesi

İSÜ x MLP Care İşe Kabul Etkinliği

Liv Hospital ve Medical Park markalarının birlikteliğinden aldığı güçle dünya sağlık sektöründe önemli bir yer edinen MLP Care Grubu ve eğitim alanındaki temsilcisi İstinye Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleşen işe kabul etkinliği, 12 Temmuz Pazartesi günü Liv Hospital Vadistanbul binasında gerçekleşti.

İstinye Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri, Yazılım, Sağlık Yönetimi, Psikoloji, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Çocuk Gelişimi, Ebelik ve Bilgisayar Programcılığı bölümlerini başarıyla tamamlayan ve kariyer yolculuklarına MLP care bünyesinde devam edecek öğrenciler, İstinye Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve MLP CARE Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muharrem Usta ile bir araya geldi.

İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Karaöz’ün, akademisyenlerin ve mezun olan öğrencilerin çalışacakları birimlerdeki yöneticilerin katıldığı etkinlikte; ülkemizin gelişimine hız ve değer katacak nesiller yetiştirmenin akademik ve sektörel bir bütünlük içinde mümkün olacağı mesajı verildi.