İstinye Üniversitesi

Tercih Günlerini Başarıyla Tamamladık

Birçok farklı disiplinde bilim üreten bölümleri ve Vadi Kampüsüyle büyümeyi sürdüren İstinye Üniversitesi; başarıyla geçen tercih günlerini, İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Karaöz, öğrenciler, akademisyenler ve idari görevlilerin katılımıyla Topkapı Kampüste gerçekleşen kokteylle tamamladı.

Tercih günleri boyunca verdikleri emek için tüm İSÜ ailesine teşekkürlerini sunan Prof. Dr. Erdal Karaöz, ‘’İSÜ Guide olarak yoğun çalışma temposunda üniversitemizi en iyi şekilde tanıtan öğrencilerimiz başta olmak üzere, azimleri ve sürekli pozitif kalarak çalışmalarıyla enerjimizi yüksek tutan akademisyenlerimizin ve idari görevlilerimizin her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Zorlu olduğu kadar keyifli geçen bu dönemde bütün İstinyeliler üniversitemizi tüm yönleriyle en iyi şekilde anlattı.’’ sözleriyle üniversite kültürünü yaşatmada ve aday öğrencilere aktarmada tüm birimlerin birlikte çalışmasının önemine değindi.

İstinye Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Öğretim Üyeleri ve öğrencilerinin hazırladığı açık büfe ve kokteylle devam eden etkinlik, İSÜ müzik kulübü öğrencilerinin verdiği konserle tamamlandı.