İstinye Üniversitesi

Uluslararası Eğitim İş Birliği

İstinye Üniversitesi’nin, Erasmus kapsamında iş birliği halinde olduğu Avrupa üniversitelerinden Polonya Józef Piłsudski University of Physical Education in Warsaw akademisyenleri, 11-16 Eylül 2021 tarihleri arasında İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsünü ziyaret ederek, İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Karaöz’le bir araya geldi.

İstinye Üniversitesi (İSÜ), İSÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi ve İSÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinin davetlisi olan heyette; Józef Piłsudski University of Physical Education in Warsaw Rektörü Prof. Dr. Bartosz Molik, Beden Eğitimi Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hubert Makaruk, Rehabilitasyon ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Assoc.Prof. Jolanta Marszałek yer aldı.

İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Üniversite öğretim üyeleri ile tanışma ve karşılıklı ilişkileri geliştirme konusunda görüşmelerin yapıldığı ziyarette; ileriye yönelik araştırma- geliştirme ve projeler düzenleme konularında karşılıklı çalışmalara ağırlık vermek için var olan ilişkileri geliştirme konusunda değerlendirmeler gerçekleştirildi.